UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mieszkanka Żeromskiego - Proszę tak nie bronić rodziców, gdyby dziewczynce coś się stało to by była wina kierowcy. Dzieci to skarb, a skarbu należy pilnować, to wina rodziców że dziewczynka była bez opieki i wpadła pod samochód.