Wybrany wątek opinii

Pseudo procedury zabraniają strażakom myśleć. Po pierwsze państwo płaci - a przypominam, że państwo nie ma swoich pieniędzy, a więc za takie niepotrzebne wyjazdy to my wszyscy płacimy. Po drugie spójrzmy na zdjęcia : policjantów sztuk 2,pogotowie sztuk 3 no i strażaków sztuk 9. Jak to mówi hasło słynnej reklamy włączmy myślenie bo Polska to kraj, w którym zabrania się myśleć i podejmować rozsądne decyzję.
Obywatel (2020.07.03)
@Obywatel - Policji sztuk 4
(2020.07.03)
@Obywatel - Widze nie masz pojęcia o dysponowaniu sił i środków. to jest w zależności od zgłoszenia. Jeżeli osoba dzwoniąca na 112 mówi o potrąceniu kolizji rannych jednej lub kilku osób dyspozytor automatycznie wysyła 2 zastępy średnich pojazdów ratowniczych z minimum 4 osobami na 1 GBA, a każdy strażak jest ratownikiem wiec niepisz bzdur, bo lepiej jeden lub dwóch wiecej niz trzech za mało. A państwo nie na takie rzeczy marnuje pieniądze. ..
Pseudo procedura (2020.07.04)
@Pseudo procedura - Takich trzech jak nas dwoch, to nie ma ani jednego.
(2020.07.04)
👍
(2020.07.04)
@Pseudo procedura - Drogi Panie jeśli z wywiadu mamy dziewczynkę przytomną z urazem kończyny dolnej i jedno auto osobowe to z całym szacunkiem dla ciebie, że popierasz procedurę wysyłania w pierwszym rzucie 2 samochodów PSP. Jakiejkolwiek logiki brak. Ale nadgorliwość nie zna granic. Jeszcze pytanie : co straż miała tam za zadania ??? Aaa przypomniałem sobie blokować drogę. Pozdrawiam wszystkich
(2020.07.04)
@Pseudo procedura - To prawda, ale osoby ze 112 bywają niestety nieogarnięte. Niestety wiem to z własnego doświadczenia dzwoniąc pod 112.
(2020.07.05)
Powrót do komentarzy