UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Mieszkanka Żeromskiego - Proszę tak nie bronić rodziców, gdyby dziewczynce coś się stało to by była wina kierowcy. Dzieci to skarb, a skarbu należy pilnować, to wina rodziców że dziewczynka była bez opieki i wpadła pod samochód.