UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Amnie w tym samym miejscu wpadł pod auto pijak pobił flaszkę i to go najbardziej bolało choć zrobił salto w powietrzu i urwał mi lusterko całe szczęście że wszystko widział instruktor nauki jazdy sam przyszedł i powiedział że bedzie świadkiem to było wtargnięcie na jezdnię
Kaczor