UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Amnie w tym samym miejscu wpadł pod auto pijak pobił flaszkę i to go najbardziej bolało choć zrobił salto w powietrzu i urwał mi lusterko całe szczęście że wszystko widział instruktor nauki jazdy sam przyszedł i powiedział że bedzie świadkiem to było wtargnięcie na jezdnię

Kaczor

Anuluj