UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Pseudo procedura - Drogi Panie jeśli z wywiadu mamy dziewczynkę przytomną z urazem kończyny dolnej i jedno auto osobowe to z całym szacunkiem dla ciebie, że popierasz procedurę wysyłania w pierwszym rzucie 2 samochodów PSP. Jakiejkolwiek logiki brak. Ale nadgorliwość nie zna granic. Jeszcze pytanie : co straż miała tam za zadania ??? Aaa przypomniałem sobie blokować drogę. Pozdrawiam wszystkich


Anuluj