A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a starzy czym byli zajeci? Wydawaniem 500+?
@Obywatel - Widze nie masz pojęcia o dysponowaniu sił i środków. to jest w zależności od zgłoszenia. Jeżeli osoba dzwoniąca na 112 mówi o potrąceniu kolizji rannych jednej lub kilku osób dyspozytor automatycznie wysyła 2 zastępy średnich pojazdów ratowniczych z minimum 4 osobami na 1 GBA, a każdy strażak jest ratownikiem wiec niepisz bzdur, bo lepiej jeden lub dwóch wiecej niz trzech za mało. A państwo nie na takie rzeczy marnuje pieniądze. ..
@Pseudo procedura - Takich trzech jak nas dwoch, to nie ma ani jednego.
👍
przykro mi to stwierdzić lecz tu powinien wejść sąd i opieka społeczna. Dziecko do 13 roku życia nie może samo chodzić samopas po ulicy bez opiekuna. Tutaj mamy kompletny przykład na brak odpowiedzialności rodziców tego dziecka. Za takie sprawy już niejednemu rodzicowi odebrano prawa rodzicielskie. Ale w tym kraju musi polać się krew aby ktoś się zreflektował że trzeba coś zrobić. Mieszkam na Giermków i też mam dzieciaki ostatnio udusili u nas kobietę. Strach z psem wyjść a tu dzieciaki samopas zasuwają
selekcja naturalna nie zadziałała ale przyroda i z tym sobie poradzi. A rodzice cóż jak wpadnie pod samochód to sobie nowe 500+ zrobi niestety głupota nie boli
koronawakacje się zaczęły
mnie tam szkoda tej pani z samochodu bo stresu się nabawi a ta głupkowata dzieciarnia chora na cyfroze to pokolenie całe stracone
mamusia do dziecka masz tu dyszkę idź na lody, masz telefon nie zawracaj mi duszy, weź idź włącz sobie bajkę. Tak teraz wygląda wychowanie dzieci
Patrząc na to, że przyjechały 2 wozy strażackie 2 radiowozy i karetka mam wrażenie, iż było tego co najmniej 2 razy za duzo. Karetka i patrol policji powinien w zupełności wystarczyć. Marnotractwo pieniędzy.