UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Amnie w tym samym miejscu wpadł pod auto pijak pobił flaszkę i to go najbardziej bolało choć zrobił salto w powietrzu i urwał mi lusterko całe szczęście że wszystko widział instruktor nauki jazdy sam przyszedł i powiedział że bedzie świadkiem to było wtargnięcie na jezdnię
Kaczor