A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Szansę się daje stopniowo z doświadczonymi zawodnikami grającymi o awans z ambicją i zaangażowaniem Nie wszystkim naraz zwalniając ambitnych
Stadion miejski, to juz za komuny on duzo lepiej wygladal jak za tych odnowicieli, ,pokazalem te fotke koledze aby sie pochwalic druzyna, ktorej kibicuje a on spytal mnie czy to nasz glowny stadion, troche sie zawstydzilem, bo ciezko znalezc na zachodzie gdzie mieszkam cos podobnego, ale czy nasi "odnowiciele"w urzedzie maja choc troche wstydu. A jest sie czego wstydzic, czesto czytam na portelu o olbrzymich zaniedbaniach w tym miescie- lista jest dluga i nie o pieniadze tutaj chodzi, ktorych wlodarzom wciaz brakuje, ale o sprawowanie i i nadzor tej wladzy a raczej jej absolutny brak, nad zadaniami, ktore zlecaja. (tor lyzwiarski- wykonany zle, nie w terminie, i odstapiono od egzekucji kar umownych), basen, amfiteatr, stadion, most wielokrotnie remontowany, wstrzymanie prac remontowych w dawnym EDK-u, sprawa ciepla dla mieszkancow, slowem wszystkiego czego dotkna sie panowie z urzedu jest wykonane bardzo niestarannie wrecz zle. Ile jeszcze musi fachowcow, mlodych ludzi uciec z tego miasta, zeby w koncu elblazanie powiedzieli stop tej degradacji miasta w wykonaniu tych nieudolnie sprawujacych wladze ?
Niebywałe co można zrobić z klubem który był o krok od awansu do 1 ligi. Co za hańba. Powiedziałbym wstydzcie się wy wszyscy którzy swoimi działaniem i swoim wycofaniem do tego doprowadziliście. Ale czy wy w ogóle wiecie co to wstyd?
W sumie
Co tu lamentowac. Wiadomo od odejścia Noconia o co Olimpia będzie grać pod koniec sezonu. Jasne że z braku funduszy 75 lecie zamiast być fetą będzie smutne. Chociaż nie do końca. Olimpia mimo obcięcia dotacji z 50 do 25 procent przez prezydenta gra dalej w 2 lidze i walczy o pieniądze z PJS. Czy ma ktoś lepszy pomysł na przetrwanie. Najpierw obiecana modernizacja stadionu na grę w 1 dopiero Ciągle ta władza z nami leci w gumy. Pytanie jak Olimpia miała się bic o 1 ligę. Bez zgody prezydenta i deklaracji wobec PZPN.
Od buńczucznego "Pobrudzić Błękit"do "Porażka elbląskiej młodzieży", a było jeszcze "Nadal jesteśmy w grze". Nie ośmieszaj się portelu i nie piszcie artykułów pod dyktando, nie mającego zielonego pojęcia na temat piłki nożnej.
Przybyła na trenera !!!!! Ludzie jesteście chory po co chodzicie na te mecze. .. chodz macie za grosz ambicji ???? A jak nagada głupot ze musi Olimpie zdegradowac do 4ligi bo Olimpia ma długi. .. .to co. .. kto i jak tych długów narobił. .. .. Nadal będziecie chodzić i pokazywać księdzu ze wszystko jest oki
Porażka Olimpijskiej młodzieży??. .. co to ma być za tytuł? Porażką OLIMPII ELBLĄG i wszystkich działaczy ZKS, począwszy od marionetki CEBULI kończąc na kłamcy duchownemu i jego d u p o lizom.
Paweł Góminiak to najlepszy prezes jakiego mogła mieć Olimpia.
@proboszcz - Przepraszam Guminiak
@proboszcz - Wystarczy napisać z błędem i przechodzi. Admin zaraz poprawi i przez ó też pewnie zablokuje. Taki patron medialny jak klub i całe miasto.