70
27.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy Wielbłąd to kolega kibic z ulicy. Czerniakowskiej ?
(2020.06.27)
@rago - Powiem Ci szczerze, jest jasna i bardzo prosta procedura odwołania prezesa Prezesa klubu powołuje i odwołuje zarząd klubu, jeżeli takowy istnieje, w naszym przypadku zarząd to dosłownie i dokładnie Paweł G. m n. a. k. A zarząd w postaci w. prezesów od takich lub innych spraw istnieje tylko i wącznie na papierze, a dosłownie na zasadzie przekazu info. telefonicznej do t. z. członków zarządu, niestety jeden już nie ma motywacji drugi urzęduje stanowisko dosyć wysokie w magistracie, trzeci nie ma swojego zdania no w końcu jest trener, a o kim zapomniałem?
(2020.06.27)
a gdzie ten mecz? w ogródku jakimś? patrzęna fotę główną i widze system tarasowej uprawy cebuli chyba, to jest faktycznie wasz stadion? Jpr ludzie to chyba już w Rumuni mają lepsze, gdzue wy żyjecie kochani? przykro patrzeć normalnie
bez urazy (2020.06.27)

info

15  
  1
Pozdrawiam kibiców Olimpii z lat 70 - tych. co raz nas mniej. Szkoda. Kolejni odchodzą
(2020.06.27)
Będzie kłopot spadek z ligi możliwy bo z takim składem wszystkie mecze do tyłu
(2020.06.27)

info

19  
  1
Nie byłem, a się wypowiem bo mam takie prawo. Moja noga nie stanie na stadionie podczas meczu Olimpii gdy prezesem będzie ten osobnik, ewentualnie pójdę gdy awansują do ligi I. Zależy mi by klub był "normalny". Teraz niestety ten klub ze sportem nie ma zbyt wiele wspólnego. A tak szczerze powiedz mam iść na stadion i kibicować?? Jak?? By wygrali - czy by przegrali by przypadkiem nie awansowali?? Mam kibicować przeciw swoim??? Czy do cholery nikt nie widzi że ksiądz wypacza ideę sportu, nikt z tym nic nie może zrobić??
Pijak_z_prostej (2020.06.27)
Dostali szansę i już drugi mecz w plecy.
Pijak_z_prostej (2020.06.27)
Dajcie szansę nowym drużynom, a nie tylko ich dolujecie
Tex (2020.06.27)

info

2  
  15
W tym roku wychodziło za dobrze, więc. ..
(2020.06.27)
przychodziłem w gromadzie z chłopakami z Traugutta. wtedy mały byłem, często na meczach przysypiałem, budził mnie wrzask po strzelonych bramkach. komuna zła, ale o igrzyska dbała. lata 80 te to ja. pozdro.
(2020.06.27)