UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niebywałe co można zrobić z klubem który był o krok od awansu do 1 ligi. Co za hańba. Powiedziałbym wstydzcie się wy wszyscy którzy swoimi działaniem i swoim wycofaniem do tego doprowadziliście. Ale czy wy w ogóle wiecie co to wstyd?