UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przybyła na trenera !!!!! Ludzie jesteście chory po co chodzicie na te mecze. .. chodz macie za grosz ambicji ???? A jak nagada głupot ze musi Olimpie zdegradowac do 4ligi bo Olimpia ma długi. .. .to co. .. kto i jak tych długów narobił. .. .. Nadal będziecie chodzić i pokazywać księdzu ze wszystko jest oki

sasuad

Anuluj