UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
W sumie Co tu lamentowac. Wiadomo od odejścia Noconia o co Olimpia będzie grać pod koniec sezonu. Jasne że z braku funduszy 75 lecie zamiast być fetą będzie smutne. Chociaż nie do końca. Olimpia mimo obcięcia dotacji z 50 do 25 procent przez prezydenta gra dalej w 2 lidze i walczy o pieniądze z PJS. Czy ma ktoś lepszy pomysł na przetrwanie. Najpierw obiecana modernizacja stadionu na grę w 1 dopiero Ciągle ta władza z nami leci w gumy. Pytanie jak Olimpia miała się bic o 1 ligę. Bez zgody prezydenta i deklaracji wobec PZPN.