UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od buńczucznego "Pobrudzić Błękit"do "Porażka elbląskiej młodzieży", a było jeszcze "Nadal jesteśmy w grze". Nie ośmieszaj się portelu i nie piszcie artykułów pod dyktando, nie mającego zielonego pojęcia na temat piłki nożnej.