UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Porażka Olimpijskiej młodzieży??. .. co to ma być za tytuł? Porażką OLIMPII ELBLĄG i wszystkich działaczy ZKS, począwszy od marionetki CEBULI kończąc na kłamcy duchownemu i jego d u p o lizom.

123,456,,amen

Anuluj