UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Porażka Olimpijskiej młodzieży??. .. co to ma być za tytuł? Porażką OLIMPII ELBLĄG i wszystkich działaczy ZKS, począwszy od marionetki CEBULI kończąc na kłamcy duchownemu i jego d u p o lizom.
123,456,,amen
Porażka Olimpijskiej młodzieży??. .. co to ma być za tytuł? Porażką OLIMPII ELBLĄG i wszystkich działaczy ZKS, począwszy od marionetki CEBULI kończąc na kłamcy duchownemu i jego d u p o lizom.
123,456,,amen