UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niebywałe co można zrobić z klubem który był o krok od awansu do 1 ligi. Co za hańba. Powiedziałbym wstydzcie się wy wszyscy którzy swoimi działaniem i swoim wycofaniem do tego doprowadziliście. Ale czy wy w ogóle wiecie co to wstyd?