UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Stadion miejski, to juz za komuny on duzo lepiej wygladal jak za tych odnowicieli, ,pokazalem te fotke koledze aby sie pochwalic druzyna, ktorej kibicuje a on spytal mnie czy to nasz glowny stadion, troche sie zawstydzilem, bo ciezko znalezc na zachodzie gdzie mieszkam cos podobnego, ale czy nasi "odnowiciele"w urzedzie maja choc troche wstydu. A jest sie czego wstydzic, czesto czytam na portelu o olbrzymich zaniedbaniach w tym miescie- lista jest dluga i nie o pieniadze tutaj chodzi, ktorych wlodarzom wciaz brakuje, ale o sprawowanie i i nadzor tej wladzy a raczej jej absolutny brak, nad zadaniami, ktore zlecaja. (tor lyzwiarski- wykonany zle, nie w terminie, i odstapiono od egzekucji kar umownych), basen, amfiteatr, stadion, most wielokrotnie remontowany, wstrzymanie prac remontowych w dawnym EDK-u, sprawa ciepla dla mieszkancow, slowem wszystkiego czego dotkna sie panowie z urzedu jest wykonane bardzo niestarannie wrecz zle. Ile jeszcze musi fachowcow, mlodych ludzi uciec z tego miasta, zeby w koncu elblazanie powiedzieli stop tej degradacji miasta w wykonaniu tych nieudolnie sprawujacych wladze ?