UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przybyła na trenera !!!!! Ludzie jesteście chory po co chodzicie na te mecze. .. chodz macie za grosz ambicji ???? A jak nagada głupot ze musi Olimpie zdegradowac do 4ligi bo Olimpia ma długi. .. .to co. .. kto i jak tych długów narobił. .. .. Nadal będziecie chodzić i pokazywać księdzu ze wszystko jest oki
sasuad