A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Prezes ksiądz prezydent lewak. To tak jak by złota łyżka mieszał w nocniku i muslal że torta ukręci. Po co te wywody. Ludzie dopuki nie zaczniecie myśleć i wybierać ludzi z głową a nie od 30 lat lewactwo albo platformerskie nierubstwo to tu nikt nie zagra. To miasto jedzie na wstecznym już od wielu lat. Elbląg zawsze się rozwijał kiedy był z Polską kiedy był z Niemcami to Gdańsk go blokował. Jedyne co to przekop Mierzei i wymiana całej góry z ratusza. Młodzi ludzie z ikra z pojęciem mogą tu ściągnąć inwestycje a wtedy i Sport się ruszy bez tego to mogą se pograć w Milejewie albo w Młynarach. Ale czy to możliwe przy takim głupim społeczeństwie.
lewacki portel usuwa wpisy, które bez wulgaryzmów mówią o tym że prezes nadaje się jedynie do pchania karuzeli, skandal
Czyli to co przewidywałem już dawno liczą się tylko pieniądze z pro junior niż punkty. Wiec czasem nie piszcie ze sprzedali mecz po prostu skład ustalił ksiądz i tak ma być nic dziwnego ze poprzedni trener się zwolnił co to za trener skoro składu nie może swojego sam ustalić tylko jest od górnie ustalone. Gdzie są Ci co do 1 ligi chcą z czym z tym prezesem, stadionem i brakiem finansów nie ma szans wiec się nie łudźcie tym klubem dopóki tak będzie zarządzany to się będą kopać w 2 lidze ewentualnie 3
@Legia - .. .. .Niema już nic
Cała ciężka praca trenera Noconia poszła w ... Totalna amatorka Prezes i zarząd. .. .. Bylo będzie jest zawsze ZKS!!!!!
Klub winien być natychmiast rozwiązany za skandaliczne zachowanie w końcówce sezonu, dziadostwo elbląskie pokazane jak na dłoni
@Pijak_z_prostej - pijak, a tak mądrze mówi.
kiedyś to się w piłkę grało na podwórkach koło trzepaków więc i wyniki były teraz gówniarstwo siedzi i FIFE naparza więc macie wyniki
Kiedy ksiadz proboszcz wkaczy sie do gry w Akademii. Przecież my rodzice nawet nie mozemy juz znieść patrzenia na Karolka. On nie lubi wszystkich a zwlaszcza 'Bońka". A to wlasnie "Boniek"ma warsztat trenerski którego zazdrosci mu karierowicz Karolek. O co tu w tym wszystkim chodzi? Czemu prezes broni tego goscia mimo tylu skarg na niego. Prezesie jest trener Rafal ambitny z wizja i pomyslem i spokojnie zastapi Koszmarnego Karolka. Dla dobra nas wszystkich i rozwoju futbolu w Elblagu
Pomniki im wychodzą, ale to już robią od drugiej połowy czterdziestych