A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@kek - Dokładnie!!! Ten korek jest spowodowany ich wlasnym widzimisiem bo muszą koniecznie wjechać na rynek. Każdy się ciśnie i stoja tak długo jak ktoś zrobi zakupy i odjedzie autem z parkingu żeby mógł wjechać. W ten sposób niebezpiecznie blokują prawy pas! I tak się dziwię że wcześniej nie doszło tam do stłuczki.
@wicia - Służby prezydenta, na czele z głównym, zapewne przemilczą temat albo. .. .ulubione sformułowanie "pochyli się"nad tematem!
Stojąc na skrzyżowaniu na światlach koło BRW i jadąc w stronę rynku muszę zmieniać pas na przejściu bo oni ciągną się przez cały ten pas. W końcu ja dostanę mandat a oni bezkarnie będą mogli stać i blokować sobie pas.
Zlikwidować parking na targowisku i sprawa się rozwiąże.
Nasza Milicja, pomimo wielu próśb kierowanych przez kierowców MPK, innych użytkowników pojazdów, olewa temat. Zakaz zatrzymywania, jedzie milicja, widzi zator i nic nie robi. Albo jest zakaz, albo go nie ma. Kobieta jadąc miała prawo przypuszczać, że nie ma przeszkody.
po co pchać sie na ten rynek, zwłaszcza teraz - pandemia, jest tam tragicznie stare berety pchaja sie pluja kaszla i dmuchaja nie zwazajac na nic
Starzejąca się populacja, dziadki ruszyły na targowisko, Elbląg to bardzo interesujące demograficznie miasto, można na jego bazie prowadzić badania nad wpływem starzenia się społeczeństwa na bezpieczeństwo w ruchu ulicznym, nie ma takiej drugiej populacji starszych osób w żadnym innym mieście w Polsce,
Ile lat jeszcze sygnalizacja na tym skrzyżowaniu będzie ustawiona przeciwko pieszym ? co to zawody lekkoatletyczne ? to samo z przejściem koło Ogrodów
Bo to dwuetapowe i nie masz biegać by w połowie przejścia być na czerwonym już.
ilość samochodów ciągle wzrasta i tego nie zatrzymamy, tworzyć sukcesywnie zatoki postojowe wzdłuż ulic, zamiast utrzymywać na siłę i tak zajeżdżane trawniczki. ..