Wybrany wątek opinii
Ludzie pisali stale o tej ulicy !!! Wspominali również o tym, czy najpierw ma dojść do jakiegoś wypadku, żeby była jakaś reakcja??? Zresztą tak jest ze wszystkim, jeżeli chodzi o policję, brak reakcji na stałe i te same zgłoszenia a chodzi nie tylko o tą ulicę.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
Tobie zadam to samo pytanie. .. co mogłaby zrobić policja?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1