Wybrany wątek opinii
Zakaz zatrzymywania obowiazuje jak zatrzymanie nie wynika z ruchu drogowego. Jeżeli jest korek i jest zakaz zatrzymywania to co mam jechać czy jednak sie zatrzymać. Widocznie sprawxa zastosował siw do znaku i dlatego wjechał w stojące samochody
Do moderacji
Odpowiedz
6
8
@Rynek - Patrzę sobie na ilość negatywnych łapek pod Twoim komentarzem i mam wrażenie, że żyje w kraju idiotow. .. Napisałeś prawdę, a jakieś zanegowaly to. .. Zastanawiam się. ..Czy może fakt, że oceniają to osoby, które z poruszaniem się po drodze mają tyle wspólnego, co świnia z niebem. .. którego nawet nie widziała. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Rynek - Myslec trzeba zawsze.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1