UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do urzedasów z Ratusza nie dociera fakt że za pieniądze mieszkańców wybudowano parking. A na parkingu skup aut. To widac jakich mamy włodarzy niekompetentnych.


Anuluj