UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Policjantów WRD możecie zapomnieć, oni słabo się starają. Jeszcze w moim przypadku żadnego zgłoszenia nie załatwili w sposób pozytywny, także szkoda gadać.


Anuluj