UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Policjantów WRD możecie zapomnieć, oni słabo się starają. Jeszcze w moim przypadku żadnego zgłoszenia nie załatwili w sposób pozytywny, także szkoda gadać.
Policjantów WRD możecie zapomnieć, oni słabo się starają. Jeszcze w moim przypadku żadnego zgłoszenia nie załatwili w sposób pozytywny, także szkoda gadać.