UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie pisali stale o tej ulicy !!! Wspominali również o tym, czy najpierw ma dojść do jakiegoś wypadku, żeby była jakaś reakcja??? Zresztą tak jest ze wszystkim, jeżeli chodzi o policję, brak reakcji na stałe i te same zgłoszenia a chodzi nie tylko o tą ulicę.