UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie zachowali odpowiedniej odleglosci do warunkow panujacych na drodze, plus gdy stajemy trzeba zaciagnac hamulec reczny, ale po co ? przeciez moj samochod to moja twierdza :D


Anuluj