167
20.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Połowę miejsc na tym parkingu zajmują handlarze. Przyjeżdżam nieraz o 5:30 i już miejsca są zajęte. Dlatego trudno jest wjechać.
Anna L. (2020.06.21)
za ten wypadek pośrednio odpowiada MIASTO - przecież JEST PARKING DLA RYNKU koło stacji shell - tylko MIASTO wynajęło go lata temu jakiemuś "Januszowi byznesu", który postawił tam szlaban i trzyma autka na sprzedaż. .. tymczasem TROLLING na pierwszych stronach tych sztucznych komentów każe sądzić, że ktoś powoli i systematycznie chce zacisnąć pętlę wokół naszego rynku - ostatniego miejsca w mieście, gdzie np. spokojnie można nabyć towar prosto od rolnika zamiast chemicznej marchewki z marketu. ..
LekarzEmeryt (2020.06.21)

info

8  
  0
o to to to to. .. ..
(2020.06.21)
@Anna L. - Czyli handlarze zajmują miejsca parkingowe a klienci muszą z buta zapieprzać kawał drogi, żeby cokolwiek sobie kupić albo zrobić sobie większe zapasy, które trzeba targać dość daleko. Ja parkuję daleko od rynku, ale powoli brak sił na tachanie ciężkich siatek np. ziemniaków po 15 kg. Dlatego dobrze by było, aby te parkingi mogły pomieścić jednorazowo więcej miejsc parkingowych. Może zrobić parking tylko dla starszych ludzi???
(2020.06.21)
Także "pionierstwo"w zamknięciu rynku przez niby-plandemię (to chyba jeden z pierwszych rynków w Polsce tak szybko zamknięty)świadczy o tym, że "władzom"delikatnie mówiąc, nie zależy za bardzo na trzymaniu tego rynku - do tego dodać jakiś niekompetenty zarząd. .. .i rynek "sam polegnie"(z drobną "pomocą; )i robionym negatywnym PR-em. .. Patrzcie "waaadzy"na ręce ludzie - łapy precz od naszego rynku !!!
(2020.06.21)

info

7  
  0
wypier. .. lić ten "komis"z lewymi autami z oryginalnego parkingu zrobionego właśnie z myślą o rynku - i nie będzie problemu z parkowanie, P R O S T E.
(2020.06.21)

info

9  
  0
Tak oto miasto załatwia powoli rynek - najpierw zabrano rynkowi parking - z tym durnym komisem właśnie - potrzebnym w tym miejscu jak kangurowi kontener - a potem się "dziwią", że prowokują "trudne sytuacje drogowe". .. no kurr. .. .- to co jest z tym orginalnym parkingiem rynku? Na ile lat miasto wynajęło ten parking jakiemuś Bolkowi ???
PanNikt (2020.06.21)

info

10  
  0
Miesiąc temu byłem na targowisku. .. Oczywiście stała w tym miejscu kolejka aut jak zwykle. Po drugiej stronie ulicy stał patrol policji drogowej kontrolujący prędkość. Jeżeli tam jest zakaz zatrzymywania się, to dlaczego opóźnieni w rozwoju policjanci nie reagowali i nie poszli wlepić oczekującym nie wiem na co mandatów. Szkoda że nie zrobiłem wtedy fotek bo to parodia. A może prasa się przejdzie na komisariat miejski i zapyta dlaczego w dni handlowe nie wyślę tam patrolu który przypilnuje porządku. Myślę że kilka interwencji i zagrożenie zniknęło by samo bo truskawki czy inne produkty wychodziły by drożej po zapłaceniu mandatu niż w najdroższym warzywniaku osiedlowym
SZUPI 77 (2020.06.21)

info

5  
  4
Widzę, że mniej inteligentne młode ć foki i inni użyteczni id 0ci będą jeszcze sami pisać, że ten "niecywilizowany"rynek powinien zniknąć - więc wyjaśniam dla takich właśnie myślących inaczej - znajomi i turyści z "Zachodu"jak przyjeżdżają -o dziwo- do naszego miasta, i dowiadują się, że jest coś takiego jak "rynek"(!)- to walą tam od razu i kupują masę kiszonych ogórków, marchewek od babć, jaj itd. .. - właśnie dlatego, że u nich takie rynki już "zabetonowali"i został im już tylko "wolny wybór"= lidl, tesco, lidl, kufland, tesco, lidl, aldi, tesco, lidl, kaufland. .. ..
AspartamE951=śmierć (2020.06.21)

info

8  
  1
Miasto i policja powinna się zająć w końcu tym ZABLOKOWANYM DLA LUDZI parkingiem, który wcześniej był właśnie dla rynku - co to za typ postawił tam szlaban i go zablokował ??? - to jest teraz "własność prywatna"czy jak ??? To czemu miasto np. nie wydzierżawi parkingu przed Kauflandem takiemu typowi i tam niech stawia sobie szlaban i swoje 20 szemranych autek z niemieckimi blachami ?? Odblokować parking dla rynku gamonie! To my płacimy podatki i to my chcemy tam bezpiecznie parkować, robiąc zakupy i dając zarobić elblążanom !!!
PrzedsiębiorcaLokalny (2020.06.21)

info

9  
  0