UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak oto miasto załatwia powoli rynek - najpierw zabrano rynkowi parking - z tym durnym komisem właśnie - potrzebnym w tym miejscu jak kangurowi kontener - a potem się "dziwią", że prowokują "trudne sytuacje drogowe". .. no kurr. .. .- to co jest z tym orginalnym parkingiem rynku? Na ile lat miasto wynajęło ten parking jakiemuś Bolkowi ???
PanNikt