A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
powstaje podstawowe pytanie - kto sprzedał/wydzierżawił parking rynku dla tego "komisu"??? - kto za to odpowiada ????
Dlaczego "miasto"daje parkingi g. .. nianym marketom, a własny parking przeznaczony dla rynku miejskiego - zlikwidowało ??? Co jest ??? Może pora się zainteresować o co chodzi w tej sprawie ?? - co na to "dziennikarze"Portelu ??? Może zbadacię właśnie tę sprawę ? - dobra okazja ku temu.
Jak was wychowali rodzice?co to za chamstwo od czubkow chyba od malego sie wyzywaliscie hehe. no tak ze wschodu. Norma.
@Rynek - Myslec trzeba zawsze.
Poza tym wzdluz ulicy skosne miejsca parkingowe max do 15 minut postoju. Zeby kazdy mogl skorzystac nie tylko seniorzy.
@Okgd - Mlode gnojki tez nie sa lepsze. smierdza potem. wczoraj w mc donalds dwoch gosci 30-40 lat wprost cuchnelo potem. Apel do mezczyzn myjcie pachy raz dziennie
. Plisssss
I ci, co stali w kolejce do wjazdu na ryneczek, jeszcze powinni dostać każdy po 1000 tyś zł mandatu za blokowanie ulicy !!!
Mają teraz nauczkę !
Ogromny parking jest przy Black red white, wystarczy przejść przez skrzyżowanie to nie du. .muszą zawozić prawie w same stragany; /
oprócz auta warto zainwestować w torbę na kółkach, ułatwia zycie
punktem reporterskiego honoru byłoby pociągnięcie tematu o komentarz policji do tego zdarzenia; także wyjaśnienie, czy pojazdy mogły stać w tym miejscu
Ostatnio tam jechałem i pomyślałem ciekawe kiedy ktoś tam wyrznie drugiemu w tył I masz spełniło się. Dziwie się wogle ze na takie coś jest zgoda żeby cały pas zajęty bo jada na rynek