UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto i policja powinna się zająć w końcu tym ZABLOKOWANYM DLA LUDZI parkingiem, który wcześniej był właśnie dla rynku - co to za typ postawił tam szlaban i go zablokował ??? - to jest teraz "własność prywatna"czy jak ??? To czemu miasto np. nie wydzierżawi parkingu przed Kauflandem takiemu typowi i tam niech stawia sobie szlaban i swoje 20 szemranych autek z niemieckimi blachami ?? Odblokować parking dla rynku gamonie! To my płacimy podatki i to my chcemy tam bezpiecznie parkować, robiąc zakupy i dając zarobić elblążanom !!!
PrzedsiębiorcaLokalny