UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Połowę miejsc na tym parkingu zajmują handlarze. Przyjeżdżam nieraz o 5:30 i już miejsca są zajęte. Dlatego trudno jest wjechać.
Anna L.
Połowę miejsc na tym parkingu zajmują handlarze. Przyjeżdżam nieraz o 5:30 i już miejsca są zajęte. Dlatego trudno jest wjechać.
Anna L.