UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Połowę miejsc na tym parkingu zajmują handlarze. Przyjeżdżam nieraz o 5:30 i już miejsca są zajęte. Dlatego trudno jest wjechać.

Anna L.

Anuluj