Wybrany wątek opinii

Połowę miejsc na tym parkingu zajmują handlarze. Przyjeżdżam nieraz o 5:30 i już miejsca są zajęte. Dlatego trudno jest wjechać.
Anna L. (2020.06.21)
@Anna L. - Czyli handlarze zajmują miejsca parkingowe a klienci muszą z buta zapieprzać kawał drogi, żeby cokolwiek sobie kupić albo zrobić sobie większe zapasy, które trzeba targać dość daleko. Ja parkuję daleko od rynku, ale powoli brak sił na tachanie ciężkich siatek np. ziemniaków po 15 kg. Dlatego dobrze by było, aby te parkingi mogły pomieścić jednorazowo więcej miejsc parkingowych. Może zrobić parking tylko dla starszych ludzi???
(2020.06.21)
oprócz auta warto zainwestować w torbę na kółkach, ułatwia zycie
reAListkA (2020.06.21)
Powrót do komentarzy