UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak oto miasto załatwia powoli rynek - najpierw zabrano rynkowi parking - z tym durnym komisem właśnie - potrzebnym w tym miejscu jak kangurowi kontener - a potem się "dziwią", że prowokują "trudne sytuacje drogowe". .. no kurr. .. .- to co jest z tym orginalnym parkingiem rynku? Na ile lat miasto wynajęło ten parking jakiemuś Bolkowi ???
PanNikt