UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Także "pionierstwo"w zamknięciu rynku przez niby-plandemię (to chyba jeden z pierwszych rynków w Polsce tak szybko zamknięty)świadczy o tym, że "władzom"delikatnie mówiąc, nie zależy za bardzo na trzymaniu tego rynku - do tego dodać jakiś niekompetenty zarząd. .. .i rynek "sam polegnie"(z drobną "pomocą; )i robionym negatywnym PR-em. .. Patrzcie "waaadzy"na ręce ludzie - łapy precz od naszego rynku !!!