UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miesiąc temu byłem na targowisku. .. Oczywiście stała w tym miejscu kolejka aut jak zwykle. Po drugiej stronie ulicy stał patrol policji drogowej kontrolujący prędkość. Jeżeli tam jest zakaz zatrzymywania się, to dlaczego opóźnieni w rozwoju policjanci nie reagowali i nie poszli wlepić oczekującym nie wiem na co mandatów. Szkoda że nie zrobiłem wtedy fotek bo to parodia. A może prasa się przejdzie na komisariat miejski i zapyta dlaczego w dni handlowe nie wyślę tam patrolu który przypilnuje porządku. Myślę że kilka interwencji i zagrożenie zniknęło by samo bo truskawki czy inne produkty wychodziły by drożej po zapłaceniu mandatu niż w najdroższym warzywniaku osiedlowym
SZUPI 77