167
20.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Osz kurcze Cogitans już po zastrzykach złapał wiatr w żagle. Znowu produkuje swoje mądrości. Ten to ma czas i fantazję. Nowy Jasiu Śmietana serwisu portel. pl. PS. Do komentujących pytanko - czy ktoś czyta jego wypociny?
Sobiepan (2020.06.20)
Gdyby na targowisku był porządny parking nie byłoby kolejki do wjazdu, jednak zarządca targowiska wraz z władzami miejskimi, zamiast zrobić parking, postawili pawilony za ponad milion zł które stoją puste.
ddark (2020.06.20)

info

9  
  0
Władze Elbląskie bardzo dziwne posunięcia robią związane z targowiskiem. Ale ludzie to widzą i wyciągają wnioski. Nikt nie będzie bezkarny. Patrząc na 3 pierwsze strony komentarzy wygląda jakby były sponsorowane przez nasz kochany Urząd Miejski.
Ryszard M. (2020.06.20)

info

6  
  0
Masz rację, jeśli przed przejściem dla pieszych nie ma linii ciągłej, a jest przerywana. .. .w przeciwnym wypadku jest to niedozwolone, bo nie możesz przekroczyć linii ciągłej. .. na pasach z kolei nie możesz zmienić pasa ruchu, gdyż zakazuje się poruszania wzdłuż przejścia dla pieszych. .. .
Cogitans (2020.06.20)
Kultura wypowiedzi na poziomie. .. .nawet ciężko określić jakim. .. .myślę, że Sam Sobie stawiasz świadectwo. .. .
Cogitans (2020.06.20)
Wróżbita jesteś? A Ty masz pojęciez co się dzieje w Aleksandrowie Kujawskim na skrzyżowaniu ulic dworcowej i parkowej? Nie masz. .. ? Czyli nie jeździsz samochodem. .. .
Cogitans (2020.06.20)
@JUrek. - Owszem miała prawo przypuszczać, ale to nie zwalnia z myślenia. A kierowcy nie łamią zakazu, tylko stoją czekając na wjazd na targowisko. W przypadku kiedy zatrzymanie wynika z warunków ruchu, wtedy jest dopuszczalne nawet pomimo zakazu. Chociaż też mnie wkurza ten ogon w dni targowe. Tylko czekać kiedy korek zacznie się już przy Obrońców Pokoju.
Szaryludek (2020.06.20)
@wpłatomat witolda - A ja powiem więcej. .. zlikwidujmy drogi. .. .zostawmy tylko tory i chodniki. .. .wtedy w ogóle wszystjo się rozwiąże. .. .i wypadków nie będzie. .. .
Cogitans (2020.06.21)
@Sobiepan - Wypociny to Ty masz chyba pisząc Swoje komentarze. .. .moje przychodzą mi bez żadnego wysiłku. .. .aby kropelka potu nie leci pisząc. .. .:)a dla Ciebie mam radę. .. .jak nie masz ochoty czytać tegoż co pisze to chociaż siegnij do kodeksu. .. .bo wszystko co pisze to pisze w oparciu o niego. .. .
Cogitans (2020.06.21)
@Opus - Kolejny ignorant. .. .gdybyś zadał Sobie choć trochę trudu, to wyczytalbys gdziekolwiek, że każde zdarzenie drogowe może mi dwa rodzaje kwalifikacji: kolizja lub wypadek. Kolizja ma miejsce wtedy, gdy poszkodowani doznają rozstroju zdrowia na okres maksymalnie 7 dni (mówiąc prosciej - dostają zwolnienie lekarskie na 7). Jesli rozstroj trwa powyżej 7 dni, to zdarzenie staje się wypadkiem. Kolizja kończy się mandatem karnym według taryfikatora, a wypadek - skierowaniem sprawy do sądu, stąd obiegowe stwierdzenie, że będzie odpowiadać za przestępstwo. Trochę wiedzy i myślenia jeszcze nikomu nie zaszkodziło. .. .
Cogitans (2020.06.21)