UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Władze Elbląskie bardzo dziwne posunięcia robią związane z targowiskiem. Ale ludzie to widzą i wyciągają wnioski. Nikt nie będzie bezkarny. Patrząc na 3 pierwsze strony komentarzy wygląda jakby były sponsorowane przez nasz kochany Urząd Miejski.
Ryszard M.