UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby na targowisku był porządny parking nie byłoby kolejki do wjazdu, jednak zarządca targowiska wraz z władzami miejskimi, zamiast zrobić parking, postawili pawilony za ponad milion zł które stoją puste.

ddark

Anuluj