UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Sobiepan - Wypociny to Ty masz chyba pisząc Swoje komentarze. .. .moje przychodzą mi bez żadnego wysiłku. .. .aby kropelka potu nie leci pisząc. .. .:)a dla Ciebie mam radę. .. .jak nie masz ochoty czytać tegoż co pisze to chociaż siegnij do kodeksu. .. .bo wszystko co pisze to pisze w oparciu o niego. .. .

Cogitans

Anuluj