UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdyby na targowisku był porządny parking nie byłoby kolejki do wjazdu, jednak zarządca targowiska wraz z władzami miejskimi, zamiast zrobić parking, postawili pawilony za ponad milion zł które stoją puste.

ddark