UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Władze Elbląskie bardzo dziwne posunięcia robią związane z targowiskiem. Ale ludzie to widzą i wyciągają wnioski. Nikt nie będzie bezkarny. Patrząc na 3 pierwsze strony komentarzy wygląda jakby były sponsorowane przez nasz kochany Urząd Miejski.
Ryszard M.