UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Sobiepan - Wypociny to Ty masz chyba pisząc Swoje komentarze. .. .moje przychodzą mi bez żadnego wysiłku. .. .aby kropelka potu nie leci pisząc. .. .:)a dla Ciebie mam radę. .. .jak nie masz ochoty czytać tegoż co pisze to chociaż siegnij do kodeksu. .. .bo wszystko co pisze to pisze w oparciu o niego. .. .
Cogitans