UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@wpłatomat witolda - A ja powiem więcej. .. zlikwidujmy drogi. .. .zostawmy tylko tory i chodniki. .. .wtedy w ogóle wszystjo się rozwiąże. .. .i wypadków nie będzie. .. .
Cogitans
@wpłatomat witolda - A ja powiem więcej. .. zlikwidujmy drogi. .. .zostawmy tylko tory i chodniki. .. .wtedy w ogóle wszystjo się rozwiąże. .. .i wypadków nie będzie. .. .
Cogitans