UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wpłatomat witolda - A ja powiem więcej. .. zlikwidujmy drogi. .. .zostawmy tylko tory i chodniki. .. .wtedy w ogóle wszystjo się rozwiąże. .. .i wypadków nie będzie. .. .

Cogitans

Anuluj