UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@JUrek. - Owszem miała prawo przypuszczać, ale to nie zwalnia z myślenia. A kierowcy nie łamią zakazu, tylko stoją czekając na wjazd na targowisko. W przypadku kiedy zatrzymanie wynika z warunków ruchu, wtedy jest dopuszczalne nawet pomimo zakazu. Chociaż też mnie wkurza ten ogon w dni targowe. Tylko czekać kiedy korek zacznie się już przy Obrońców Pokoju.

Szaryludek