Gdański desant w kampanii

115
14.06.2020
Gdański desant w kampanii
Poseł Kacper Płażyński przekonywał do poparcia Andrzeja Dudy (fot. Michał Skroboszewski)
Kacper Płażyński, poseł z okręgu gdańskiego, przyjechał dziś (14 czerwca) do Elbląga, aby przekonywać do poparcia Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich. Na spotkaniu z dziennikarzami i sympatykami PiS postraszył LGBT, powrotem Platformy Obywatelskiej do władzy i przedstawił zasługi rządu dla Elbląga. Zobacz zdjęcia ze spotkania.

Pierwsza tura wyborów prezydenckich już za dwa tygodnie (28 czerwca). Przekonywać mieszkańców Elbląga do kandydatury Andrzeja Dudy przyjechał... Kacper Płażyński, poseł z okręgu gdańskiego. Na bulwarze Zygmunta Augusta spotkał się z dziennikarzami, elbląskimi radnymi Prawa i Sprawiedliwości oraz sympatykami obozu rządzącego. Posłów Prawa i Sprawiedliwości wybranych z okręgu elbląskiego nie zauważyliśmy.

- Będę mówił jednocześnie do Państwa i do dziennikarzy – tak Kacper Płażyński rozpoczął swoje wystąpienie i zaczął od straszenia Rafałem Trzaskowskim w roli prezydenta i przypominania niektórych faktów z rządów Platformy Obywatelskiej. Nie zabrakło też straszenia LGBT...

- Szanuję poglądy innych ludzi, kiedy się nie wtrącają, w jaki sposób ja chcę wychować mojego syna. Ale jeżeli ma być w Polsce prezydent, który jeszcze kilka lat temu mówił, że popiera i jego marzeniem jest udzielanie ślubów parom homoseksualnym, a jego zastępca wiceprezydent Rabiej mówi, że to miałby być pewien przystanek, a następnym przystankiem miała być adopcja przez pary homoseksualne, to na takie eksperymenty Prawo i Sprawiedliwość i prezydent Andrzej Duda się nie zgadzają -  przemawiał Kacper Płażyński.

Nie zabrakło również przypuszczeń, że Platforma Obywatelska może zlikwidować lub ograniczyć programy socjalne wprowadzone przez obóz obecnie rządzący. Gwarancją ich zachowania oraz ciągłości dotychczasowej polityki ma być reelekcja Andrzeja Dudy.

- Wyobraźmy sobie, drodzy Państwo, że w dobie kryzysu nie rządzi Prawo i Sprawiedliwość i prezydent Andrzej Duda. Opatrzność boska chyba nad Polską czuwała, że na ten trudny czas trafił się Andrzej Duda i rząd Zjednoczonej Prawicy – mówił poseł.

 

SM

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
móg przyjechać wcześniej to by pogonił tego ministranta co pojechał na przekop protestować
Kaczor (2020.06.14)
Kto normalny glosuje na pis i po
Cpr (2020.06.14)
W epecowie tez z Gdanska wiec jest rodzinnie-:)w koncu elblazanie kochają Gdańsk
(2020.06.14)
Pis rządzi przez PO więc niech spadają bo w pogoni za stołkami nie mz takich drugich!
(2020.06.14)

info

23  
  14
Szkoda ze Trzaskowski jest z PO, szkoda go dla tej partii, szkoda ze musi ratować ich resztki honoru
(2020.06.14)
Mieszkam już kilka lat w Elblągu i jeszcze nie widziałem nikogo z LGBT, a politycy z innych miast przed nimi ostrzegają. Skoro nie widać LGBT na ulicach to po co o tym mówić
Struś (2020.06.14)
Tylko Pan Duda !!! W przeciwnym wypadku jak będzie inny prezydent to dopiero zobaczycie bałagan i totalną destrukcję !!!!! Mam nadzieję, że Polacy to mądry naród. Ja osobiście jestem za spokojem i rozwojem Polski a nie totalną destrukcją.
(2020.06.14)
Jeszcze takiego zacofania mentalnego nie bylo nawet w PRlu, tej pisowskiej marionetki nie da sie juz sluchac, powinni co niektorzy obejrzec film "seks w wielkim mieście "moze wyszliby ze sredniowiecza, co za wstyd na caly świat,
(2020.06.14)

info

92  
  63
W końcu jeden normalny z niemieckiego Gdańska. Brawo!
hd (2020.06.14)

info

43  
  76
Opis zdjęcia. Prezkonywał. Jak on to zrobił?
(2020.06.14)