Wybrany wątek opinii
W epecowie tez z Gdanska wiec jest rodzinnie-:)w koncu elblazanie kochają Gdańsk
Do moderacji
Odpowiedz
24
7
Dosyc mamy prezesow z trojmiasta.
Do moderacji
Odpowiedz
12
6
A prezesów z Elbląga w Gdańsku nie zauważasz?? Np. w Lotos (taka mało zauważalna, szczególnie po zmroku firma przy wlocie do Gdańska). Niech Elbląg "stworzy"prężnie działające duże firmy to i prezesi się znajdą "tutejsi".
Do moderacji
Odpowiedz
3
2