Wybrany wątek opinii

W epecowie tez z Gdanska wiec jest rodzinnie-:)w koncu elblazanie kochają Gdańsk
(2020.06.14)
Dosyc mamy prezesow z trojmiasta.
(2020.06.14)
A prezesów z Elbląga w Gdańsku nie zauważasz?? Np. w Lotos (taka mało zauważalna, szczególnie po zmroku firma przy wlocie do Gdańska). Niech Elbląg "stworzy"prężnie działające duże firmy to i prezesi się znajdą "tutejsi".
(2020.06.14)
Powrót do komentarzy