Wybrany wątek opinii
Tylko Pan Duda !!! W przeciwnym wypadku jak będzie inny prezydent to dopiero zobaczycie bałagan i totalną destrukcję !!!!! Mam nadzieję, że Polacy to mądry naród. Ja osobiście jestem za spokojem i rozwojem Polski a nie totalną destrukcją.
Do moderacji
Odpowiedz
67
119
Jaki Pan? To marionetka, człowiek bez honoru bez własnych zasad, będący na pasku prezesa.
Do moderacji
Odpowiedz
70
33
@Antypis - Cienkopis jarka
Do moderacji
Odpowiedz
25
18
Skad taki jad?ze wsi potiomkinowskiej. he
Do moderacji
Odpowiedz
14
6
Brawo tylko Duda.
Do moderacji
Odpowiedz
19
32
Zacznij myśleć, nawet jeśli to na początku boli !!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@Antypis - O czym ty wogle piszerz pawianie robi dobrze a marionetkom morze byc
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
Na Pana to trzeba sobie zasłużyć. A tak na marginesie. Co bierzesz i skąd to masz? Bo widze że nieźle ryra beret.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Antypis - W kampanii wyborczej 2015 Pan Prezydent przedstawił wizję Polski, najlepiej ja zrealizować współrządząc z PiS! A TVN i GW mówią, spełnia wolę PiS, a czyją ma spełniać Angeli Merkel i Macrona?
Do moderacji
Odpowiedz
0
5
Słownik sobie kup i ortografii się naucz.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Antypis - Mówisz o tęczowym Rafale?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@lajman - Proszę publicznie nie używać elbląskiego ulicznego slangu bo to kompromituje normalnych mieszkańców tego miasta a kilku jeszcze jeszcze pozostało.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0