Wybrany wątek opinii

Tylko Pan Duda !!! W przeciwnym wypadku jak będzie inny prezydent to dopiero zobaczycie bałagan i totalną destrukcję !!!!! Mam nadzieję, że Polacy to mądry naród. Ja osobiście jestem za spokojem i rozwojem Polski a nie totalną destrukcją.
(2020.06.14)
Jaki Pan? To marionetka, człowiek bez honoru bez własnych zasad, będący na pasku prezesa.
Antypis (2020.06.14)
@Antypis - Cienkopis jarka
(2020.06.14)
Skad taki jad?ze wsi potiomkinowskiej. he
(2020.06.14)
Brawo tylko Duda.
(2020.06.14)
Zacznij myśleć, nawet jeśli to na początku boli !!!
(2020.06.14)
@Antypis - O czym ty wogle piszerz pawianie robi dobrze a marionetkom morze byc
(2020.06.15)
Na Pana to trzeba sobie zasłużyć. A tak na marginesie. Co bierzesz i skąd to masz? Bo widze że nieźle ryra beret.
lajman (2020.06.15)
@Antypis - W kampanii wyborczej 2015 Pan Prezydent przedstawił wizję Polski, najlepiej ja zrealizować współrządząc z PiS! A TVN i GW mówią, spełnia wolę PiS, a czyją ma spełniać Angeli Merkel i Macrona?
(2020.06.15)
Słownik sobie kup i ortografii się naucz.
Aso (2020.06.15)
@Antypis - Mówisz o tęczowym Rafale?
(2020.06.16)
@lajman - Proszę publicznie nie używać elbląskiego ulicznego slangu bo to kompromituje normalnych mieszkańców tego miasta a kilku jeszcze jeszcze pozostało.
(2020.06.16)
Powrót do komentarzy