UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko Pan Duda !!! W przeciwnym wypadku jak będzie inny prezydent to dopiero zobaczycie bałagan i totalną destrukcję !!!!! Mam nadzieję, że Polacy to mądry naród. Ja osobiście jestem za spokojem i rozwojem Polski a nie totalną destrukcją.


Anuluj