UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko Pan Duda !!! W przeciwnym wypadku jak będzie inny prezydent to dopiero zobaczycie bałagan i totalną destrukcję !!!!! Mam nadzieję, że Polacy to mądry naród. Ja osobiście jestem za spokojem i rozwojem Polski a nie totalną destrukcją.