115
14.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Cpr - Nigdy nie zaglusje na marionetke Adriana
Antypis (2020.06.14)
Jaki Pan? To marionetka, człowiek bez honoru bez własnych zasad, będący na pasku prezesa.
Antypis (2020.06.14)
"postraszył LGBT"????? Przecież to za PiSu było 2 razy więcej parad równości niż za Platformy Obywatelskiej, to za PiSu a nie za PO do szkół wprowadzano tęczowe lekcje, to za PiSu lewacy bezkarnie zakłócali msze w kościołach i próbowali zbezcześcić Jasną Górę. STOP pseudo konserwatywnemu PiSowi.
#Bosak2020 (2020.06.14)

info

31  
  17
@Antypis - Cienkopis jarka
(2020.06.14)
W TV poznym wieczorem pelno pornoli, w internecie dostep pelen, rozwodów więcej niz ślubów, rozpasanie seksualne nsjwieksze od lat a ci teraz pier. .. .. o cnocie, geje, lesby trans, byli są i będą i to nie wymysl dzisiejszych czasów, w swiecie to norma i nikt tym sie nie ekscytuje a tu nawiedzeni i zaklamani zroboli sobie pakiet wyborczy, puknicjie się w łeb
(2020.06.14)
Jak można być Elblazaninem i głosować na PO. Na początku lat 90 elblag był w czwórce najlepiej rozwijających się miast. Obecnie szkoda gadać. Jedyny ratunek i nadzieja to przekop Mierzei.
Lubicz anglia (2020.06.14)
@Lubicz anglia - To prawda brawo. won z komuna.
(2020.06.14)
jak można być elblążaninem i głosować na p i s?
(2020.06.14)

info

36  
  26
Skad taki jad?ze wsi potiomkinowskiej. he
(2020.06.14)
Dosyc mamy prezesow z trojmiasta.
(2020.06.14)