A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Cpr - Nigdy nie zaglusje na marionetke Adriana
Jaki Pan? To marionetka, człowiek bez honoru bez własnych zasad, będący na pasku prezesa.
@Antypis - Cienkopis jarka
W TV poznym wieczorem pelno pornoli, w internecie dostep pelen, rozwodów więcej niz ślubów, rozpasanie seksualne nsjwieksze od lat a ci teraz pier. .. .. o cnocie, geje, lesby trans, byli są i będą i to nie wymysl dzisiejszych czasów, w swiecie to norma i nikt tym sie nie ekscytuje a tu nawiedzeni i zaklamani zroboli sobie pakiet wyborczy, puknicjie się w łeb
Jak można być Elblazaninem i głosować na PO. Na początku lat 90 elblag był w czwórce najlepiej rozwijających się miast. Obecnie szkoda gadać. Jedyny ratunek i nadzieja to przekop Mierzei.
@Lubicz anglia - To prawda brawo. won z komuna.
jak można być elblążaninem i głosować na p i s?
Skad taki jad?ze wsi potiomkinowskiej. he
Dosyc mamy prezesow z trojmiasta.