Wybrany wątek opinii

Szkoda ze Trzaskowski jest z PO, szkoda go dla tej partii, szkoda ze musi ratować ich resztki honoru
(2020.06.14)
Ladny masz odlot, gdzie to kupujesz? Takie zwidy widziec, no, no, no.
(2020.06.15)
Powrót do komentarzy