UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkam już kilka lat w Elblągu i jeszcze nie widziałem nikogo z LGBT, a politycy z innych miast przed nimi ostrzegają. Skoro nie widać LGBT na ulicach to po co o tym mówić
Struś
Mieszkam już kilka lat w Elblągu i jeszcze nie widziałem nikogo z LGBT, a politycy z innych miast przed nimi ostrzegają. Skoro nie widać LGBT na ulicach to po co o tym mówić
Struś