UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkam już kilka lat w Elblągu i jeszcze nie widziałem nikogo z LGBT, a politycy z innych miast przed nimi ostrzegają. Skoro nie widać LGBT na ulicach to po co o tym mówić

Struś

Anuluj